Hosszú Katinka újabb aranyat nyert Monte-Carlóban

 

Hosszú Katinka egy arany- és két bronzérmet nyert az úszó Mare Nostrum-sorozat monte-carlói nyitóállomásának második napján.

 

A kétnapos nagymedencés viadal honlapjának beszámolója szerint a háromszoros olimpia bajnok – aki szombaton 400 méter vegyesen és 100 méter pillangó nyert, valamint 200 méter gyorson második volt – vasárnap 200 méter vegyesen győzött. Ebben a futamban, akárcsak egy nappal korábban, csak a hosszabbik távon 2018-ban Európa-bajnok francia Fantine Lesaffre volt az ellenfele, akit 2:13.14 perces teljesítménnyel, bő másfél másodperccel előzött meg.

 

A 32 ÉVES HOSSZÚ VASÁRNAP MÉG 100 MÉTER HÁTON (1:02.00) ÉS 200 MÉTER PILLANGÓN (2:12.77) NYERT BRONZÉRMET, MÍG VERRASZTÓ EVELYN 100 MÉTER GYORSON LETT HARMADIK (55.82).

 

A sorozat Canet-en-Roussillonban folytatódik kedden és szerdán, majd Barcelonában fejeződik be szombaton és vasárnap.

 

Forrás: Index 

Fotó: BaHír


banner ugynoksegi v2 260px

Keresés