Csütörtöktől megkezdődik az izgalom, hiszen a gyakorlónappal elindul a Magyar Bajnokság programja, hogy a hét végén, péntektől egészen vasárnapig a különböző korosztályok képviselői megküzdjenek a női és a férfi mezőnyben a magyar bajnoki címért. Íme, az eagle rendszer alapján a nevezési lista. 2015-ben 69 fő, míg idén 63 golfozó adta le nevezését, köztük 13 nő és 50 férfi. A nagy hiányzók között van a címvédő, Simmes Alexander, illetve a Young Masters csapatunk - Tóth Maya Napsugár, Czernecki Laura, Závaczki Bálint, Greff Bálint- négy tagja, akik Svájcban küzdenek a minél jobb helyezésekért.
B. Kiss Gergely |
Highland |
13.2 |
|||
Bakonyi Zoltán |
Old Lake |
13.6 |
|||
Baldauf László |
Magyar GC |
6.9 |
|||
Batta Krisztina |
Pannonia |
5.7 |
|||
Bertényi Bence |
Royal Balaton |
11.4 |
|||
Bibity Zsolt |
Highland |
10.3 |
|||
Dr. Bognár László |
Royal Balaton |
16.8 |
|||
Bozsaky Márk |
Birdland |
9.0 |
|||
Briglovics Gábor |
Pannonia |
10.8 |
|||
Briglovics Boróka |
Pannonia |
1.2 |
|||
Buna Edvin Zoltán |
Highland |
13.1 |
|||
Csányi László |
Pannonia |
18.8 |
|||
Csányi Olivér |
Pannonia |
3.6 |
|||
ifj.Csiki Péter |
Pannonia |
4.7 |
|||
Dezsereczky Gergely |
Highland |
12.0 |
|||
Dudás Károly |
Pannonia |
12.1 |
|||
Dr. Erdei Éva |
Pannonia |
20.8 |
|||
Fiserné Koplányi Eszter |
Lőrincgolf |
18.8 |
|||
I. Fodor Tamás |
Old Lake |
12.1 |
|||
Gágyor Bálint |
Pannonia |
12.6 |
|||
Gulyás Gyula |
Royal Balaton |
21.7 |
|||
Gürtler Miklós |
Magyar GC |
18.0 |
|||
Gyalogh Kálmán |
Magyar GC |
14.8 |
UH |
||
Gyimesi Tibor |
Birdland |
16.3 |
|||
Hadfi Dániel |
Magyar GC |
15.7 |
|||
Hatvári Árpád |
Pannonia |
7.0 |
|||
Hebling Péter |
Highland |
13.8 |
|||
Hideg János |
Old Lake |
12.0 |
|||
Holló Zsombor Péter |
Royal Balaton |
3.8 |
|||
Horváth Erik |
Pannonia |
15.6 |
|||
Dr. Horváth Péter |
Pannonia |
9.0 |
|||
Huszti György |
Pannonia |
12.6 |
|||
Jaczkovics Emma Éva |
Magyar GC |
23.6 |
|||
Dr. Jaczkovics László Gábor |
Magyar GC |
15.0 |
|||
Jakobi László |
Old Lake |
13.7 |
|||
Kiss Polett Karolina |
Pannonia |
10.3 |
|||
Kokol Ferenc |
Birdland |
7.4 |
|||
Kötél Bence |
Royal Balaton |
5.4 |
|||
Krämer András |
Pannonia |
4.5 |
|||
Lajos Gyula |
Old Lake |
12.5 |
|||
Magyar Krisztián |
Old Lake |
11.2 |
|||
Máthé István |
Old Lake |
13.7 |
|||
Meznerics Gergely |
Pannonia |
4.8 |
|||
Nagy Klára |
Pannonia |
3.9 |
|||
Oláh Bence |
Magyar GC |
13.2 |
|||
Orosz Vanda |
Highland |
11.1 |
|||
Rádonyi Kristóf |
Magyar GC |
10.8 |
|||
Rajki István |
Magyar GC |
7.4 |
|||
Rózsa Dávid |
Pannonia |
3.9 |
|||
Rózsa Dániel |
Pannonia |
7.6 |
|||
S.Nagy Csaba |
Academy |
6.8 |
|||
Sándor Virág |
Pannonia |
15.2 |
|||
Ifj. Sárközi Richard |
Magyar GC |
8.2 |
|||
Sátori Ferenc |
Pannonia |
14.2 |
|||
Szabó Antónia |
Pannonia |
5.7 |
|||
Szalay Attila |
Old Lake |
10.6 |
|||
Szeberényi Máté |
Pannonia |
2.7 |
|||
Szemerey Lili |
Pannonia |
6.6 |
|||
Töröcsik Attila |
Old Lake |
11.5 |
|||
Tóth János |
Zala Springs |
12.7 |
|||
Vadkerti Adél |
Pannonia |
1.2 |
|||
Vu Fanny |
Highland |
7.4 |
|||
Zilahy Csaba |
Birdland |
4.7 |