Harmadik hely és kategória-győzelem Szlovéniában

Június 27. és 29. között került megrendezésre Szlovéniában a Boys&Girls Championship háromnapos tornája, amelynek női mezőnyében ott volt a hazai golfélet három reményteli tehetsége, Fedeli Laetitia, Jaczkovics Emma és Szautner Elena is.

A WAGR (Amatőr Világranglista pontokat adó) versenyen a bruttó női mezőny harmadik helyén végzett Fedeli Laetitia, aki abban a megtiszteltetésben részesült, hogy az Olasz Golf Szövetség meghívásával vehetett részt a versenyen. Ilyen meghívást 2 lány és 2 fiú játékos kapott a 18 olasz színekben versenyző játékos közül.

Laeti 72,72,73-as napi score-okkal, +1-es összeredménnyel, harmadik helyen zárta a tornát, emellett megnyerte az U14-es kategóriát is. Jaczkovics Emma a teljes mezőnyben +6-tal zárt, ezzel a 10. helyet sikerült megszereznie, az U21-es versenyzők körében pedig második helyen végzett. Szautner Elena +17-tel a 22. helyen zárta a női mezőnyt.