Ízletes verseny Lőrincen

ST.LŐRINC NEWS - A St.Lőrinc Golf Club egyik leginkább várt golfversenyére szeptember 24.-én szombaton került sor. A jól ismert "Lazac Kupa" idén is teltházas versenyt hozott a dél-pesti pályára.

Az idén Gourmet Kupává alakult versenyen nem csak lazacokból hanem a hozzájuk illő borokból és kávékülönlegességekből is kaptak ízelítőt a verseny előtt a játékosok. Aki érzett elég ügyességet magában ahhoz, hogy három ütésből eltalálja a klubház előtti tavon úszó mesterséges green-t, az akár a jövő évi klubtagságának költségeit is csökkenthette. A remek nyárias időben rendezett versenyen 11 flight indult útnak shot gun starttal. A több, mint 3 kilométeres, kalandokkal teli versenytáv után kissé megfáradva érkeztek a vacsoraasztalhoz a játékosok. Természetesen most is finom lazacból készült ételek voltak a menüben, melyhez az ízvilágban hozzá illő borokat lehetett fogyasztani.

A vegyes "B" kategória (26,0-45 HCP) versenyzői közül Bálint Nóra olyan jó napot fogott ki, hogy eredménye már az díjazható ponthatáron túl volt, és már hendikepje is 36 alá került. A győzelmet így Dr. Bensonné Csima Ildikó szerezte meg Dr. Hanzély Zoltán és Vida Ágnes előtt. A vegyes "A" kategóriában (0-26 HCP) Csoknyai Levente végzett az első helyen Hideg Jánost és Csányi Lászlót megelőzve. A versenyben a legjobban Frankó Attila játszott, így a bruttó első helyért járó jutalmat ő vihette haza.

A jó hangulatú versenynek biztosan lesz folytatása jövőre is, hasonló időpontban, hasonló íncsiklandó finomságokkal együtt.