Túl a másodikon

A második csapat is lejátszotta a 2011 Cyprus Challenge Tourt. A második hét mindig egy kicsit népesebb, ez idén sem volt máskép, 25 fő jött golfozni. 3 nap edzés után került sor a versenyre, melyen három edző és tanítványai mérték össze tudásukat. Lehoczki Gárbor, Damien MacPherson és Fehér Zsolt irányításával folyt a munka a rangen és a pályán.

Az idő a versenyig kitartott, de a mai napon (25-e), esősre fordult, így városnézés lett belőle, de még két teljes nap remélhetőleg a golfról fog szólni.

Az idén bruttó utolsó díjat is osztottunk, azonban ez az eredmény két 36 hcp-től is jónak mondható, 9 lyukon 53 ütés. A díj "győztesei" Tausz György és Veress Gábor egy éjszakát nyertek a Royal Club Hotelben, Visegrádon. A nettó értékelésben harmadik helyezést szerzett a tavalyi győztes Újhelyi Zsuzsa/Fehér Zsolt duó, a White team tagjai 22 nettó, 39 bruttó ütéssel. A második helyezést, a tavaly a dobogóról éppen lecsúszó Tóth Bea/Simon Balázs (White Team) pár érte el, 24 nettó, 42 bruttó stroke-kal. Az idei győztes, nem meglepően Bui Phuong/Damien MacPherson lett, fantasztikus 27 nettó és 34 bruttó (-2) ütésszámmal. Az helyezettek 50-30-20% greenfee kedvezményt nyertek az Old Lake Golf clubba a 2011-es szezonra.

A tombolán a Hungarian Golf Magazin előfizetést Lajtai Zsuzsa nyerte, a BMW X3-as hétvégi tesztvezetést pedig Krasznai Manó.