Joe nyerte a balatoni derbit

BalatonGolf x MAXXROYAL Klubbajnokság

Értékes nyereményekért szállhattak harcba azok a golfozók, akik vasárnap Balatonudvari felé vették az irányt. A Balatongolf x MaxxRoyal Klubbajnokság fantasztikus díjakkal várta az indulókat: az első helyezett továbbjutást nyert a MaxxRoyal európai döntőjébe december 10. és 14. között, valamint 2 fő részére szóló szálláslehetőséget a verseny ideje alatt, a török „riviérán”, a MaxxRoyal Belek Golf Resortban. Ezenfelül a klubbajnokság díjazottjai olaszországi szállást, francia sívakációt és értékes Callaway ajándékokat vihettek haza.

A verseny győztese a balatoni klub veteránja, Joseph Horvath lett, akinek a statlapját 3 birdie, 6 bogey, 1 dupla és 8 par töltötte ki; összesen 77 ütésből teljesítette a 18 szakaszt. A stableford verseny bruttó mezőnyében másodikként végzett a Tompos Imre Emlékversenyt egy nappal korábban Bükfürdőn megnyerő Meznerics Gergely, a harmadik legjobb eredménnyel Batta Krisztina zárta a viadalt.