Sántha Ádám folytatja a show-t

A hungolf.hu híre:

A Budapest Highland Golf Clubban küzdöttek az ifjú golfozók a hőséggel, no meg inkább egymással, hogy a Junior Tour harmadik fordulójának érmei közül egyet hazavigyenek. Sántha Ádám (67) két eagle szárnyán aratta le -5-el az egész mezőny dicsőségét.

A tikkasztó forróság ellenére is 31 elszánt junior ragadott golfütőt a Budapest Highland Golf Club pályáján, hogy az utolsó forduló előtt még egyet erősítse a Junior Tour versenysorozatban szerzett pontjait. Sántha Ádám szárnyalt a versenyen: egy par4-es és par5-ös szakaszon is eagle-el lépett a biztos győzelem útjára, amihez egy nehezen magyarázható tripla-bogey mellett négy birdie-t sorakozott fel, így lett -5-ös score-ral az A-kategória fiú győztese. A lányok díja is a családi vitrinbe kerül, ott testvére, Sántha Laura (80) jeleskedett.

Aranyérem került Szverle Enikő és Tamási András István (B-kategória), Palya Boglárka és Madaras Bulcsú (C-kategória), valamint Szalay Lotti és Tai Jixiong (D-kategória) nyakába is.

Forrás és kép: MGSZ / hungolf.hu