Richard Harris az SLGC.kupa győztese!

+15-ös score-al Richard Harris nyerte a SLGC Kupát, amelyre október 24-én került sor a St. Lőrinc pályáján.

Bár a tízes szakaszon becsúszott egy tripla, Richard mégis 87-es eredménnyel teljesítette a versenyt.

A dobogó második fokára a Bruttó vegyes kategóriában Koplányi Tibor, a Kisoroszi Magyar Golf Club rutinos játékosa léphetett fel, aki bár egy tripla bogey-val indított, a hatodik és a kilencedik szakaszon is egy-egy birdie-t szerzett.

A harmadik helyezést a +17-es eredményt felmuta Tőkés Péter, a Forest Hills versenyzője érdemelte ki, aki egy szerencsétlenebb kezdst követően formába lendült és egy-két duplát leszámítva szépen teljesítette a szakaszokat.

A Nettó Vegyes "A" mezőnyben Richard Harris (St. Lőrinc), Tőkés Péter (Forest Hills) és Darvassy Attila (St. Lőrinc) remekelt, míg a Nettó vegyes "B" kategória győztes játékosai a hazai pályán játszó Horváth II. Ferenc, a Forest Hillsről Pestre látogató ifj. Tarjáni Dávid Gábor és a St. Lőrinc színeiben indult Melczer Csaba lettek.

A stableford játék Nettó vegyes "C" kategóriájában Auth Ferenc teljesítményét díjazták, aki hazai pályán mérte össze tudását a többi játékossal.

Szívből gratulálunk a kiemelkedően teljesítő játékosoknak!