Szép volt fiúk!

Szombaton véget ért a Portugáliában megrendezett European Man’s Club Trophy, amelyre hazánkból a 2020-as Klubcsapatbajnokság legjobbja kvalifikálta magát. Ez a klub a tavalyi évben a Pannonia Golf & Country Club volt, amelynek három játékosát, Csányi Olivért, ifj. Sárközi Richárdot és Somogyi Bencét érte a megtiszteltetés, hogy részt vehettek a Troia Golf Clubban megrendezett háromnapos viadalon.

A Pannonia csapata remek két napot hozott a Robert Trent Jr. által tervezett pályán, a harmadik kört megelőzően még a dobogó is reális célnak tűnt. Sajnos a harmadik napra már nem maradt kellő muníció a fiúkban, hogy ez első háromban végezzenek, így a PGCC triója a top 10-ben, 8. helyen zárt a 24 csapatos kontinenstornán.

Mind a három játékos megérdemli a gratulációt, hiszen nagyszerű teljesítményekkel képviselték a hazai színeket a tornán, két napon keresztül a top 5-ben tartva a gárdát.

Gratulálunk az egész csapatnak!

Még egy magyar résztvevője volt a tornának: Kötél Bence a cseh Golf Club Brno színeiben versenyzett. Egyéniben +1, +3, +1-es körökkel csapata legjobbjaként a T6. helyen végzett, a Brno pedig a 7. helyen zárta a Kupát. Gratulálunk a teljesítményéhez!

kötél2.JPG

A verseny első három sorrendje az utolsó napon már nem változott: holland, francia és dán klubok végeztek a dobogón.