Dajka Levente nyerte a Munka Ünnepe Kupát

Május 1-jének másnapján került sor a Munka Ünnepe Kupa névre keresztelt klubversenyre a budapesti St. Lőrinc Golf Clubban.

A kilenc szakaszon, stableford play formában megrendezett HCP módosító golftornán - a hendikepjüknek megfelelően - Vegyes A, B és C kategóriákban indulhattak a résztvevők.

A Bruttó vegyes mezőny győztese végül a hazai pályán játszó Dajka Levente lett, 40 ütésből teljesítve a versenyt. Eredményességben őt követte a szintén St. Lőrinc színeiben versenyző, 41-et játszó Dr. Szalai Gyula - a 6. szakszon egy birdie-t ütve -, míg a harmadik helyen a tatai Old Lake Golf Club veterán játékosa, a 42-es score-t produkáló Hideg János végzett.

Érdemes még megemlíteni Hideg Ádám nevét, aki a negyedik helyen végzett, illetve a Magyar Mid-Amatőr Golf Egyesület színeiben versenyző Horváth Györgyöt, aki ötödik helyezést ért el.