A második kanyarra fordulva

RTZS II.

A pazarul sikerült első etap után, június 20-án szombaton megtartották a Race to Zala Springs II. fordulóját. A mezőny a Balatoni Ranglistával való egybeesés okán talán elmaradt az első állomás névsorától, Zalacsányban azonban így is remek hangulat és fantasztikus játékok várták a rajthoz álló golfozókat.

Lássuk is a kategóriák nyerteseit:

A versenyen a hazai játékosok mellett számos külföldi sporttárs is tiszteletét tette. Közülük is kimagaslott a 0 közeli hcp-vel rendelkező Lovro Horvat, a GK Riverside Zagrab golfozója, aki ha nem is utcahosszal, de 4 ütés előnnyel megnyerte a bruttó kategóriát, 75-ös score-jával, Darko Kocar és B. Kiss Gergely előtt.

B. Kiss Gergely a verseny meglepetésembere címre is pályázhatna, hiszen amellett, hogy főleg az első 9 lyukon mutatott pazar teljesítményére építve, 81-es ütésszámmal a bruttó kategória élmezőnyében végzett, a Férfi A kategória első helyét is megszerezte.

Érdemes még kiemelni Hoffmann Annamária teljesítményét: a Zala Springs golfozója a nagyon sűrű élmezőnyben, 82-es score-jával a bruttó kategória 5. helyét szerezte meg, míg a juniorok között elsőként végzett.