Kötél Bence varázsolt Balatonudvariban

(Főkép: Tátrai Béla)

Mínusz a nyárban

2018-as felnőtt bajnokunk, Kötél Bence -2-es körrel nyerte a hét utolsó napján tartott Golfiesta ranglistát, a Balaton Golf pályáján. A kör során 6 birdie-t is ütött és toronymagasan végzett a közel 60 fős mezőny élén.

A vasárnapi ranglista megmérettetés mezőnye nívós volt, ahol bajnokok és ranglista specialisták egész sora állt az elütőre. A bruttó győzelmet a hazai pályán játszó, Kötél Bence nyerte -2-vel, Ralph Müller (+4) és Bertényi Bence (+4) előtt.

Emellett nettóban is értékelték a résztvevőket:

A nőknél dr. Kománovics Ibolya végzett az élen, Movik Gabriellát és Lex Annamáriát megelőzve. A Férfiak “A” mezőnyében Ralph Müller, Wynn Mike, Meznerics Gergely volt az első három, míg a “B” mezőnyben Golfiestások – Czímer Gergely, Barabás Tibor, dr. Kalózdi Tamás - bérelték ki a dobogót. A junioroknál szintén a Golfiesta Egyesület kötelékébe tartozó, Koharek Anna győzött, Berkenyei Daniella és Bertényi Bence előtt. A szenioroknál pedig Wiedenhofer Tom, Miszlai Sándor, Koplányi Tibor lett a sorrend.