Ranglista: Czernecki hangolt a legjobban a Magyar Bajnokságra

(Kép: Facebook/ Czernecki Laura)

Nagy volt az érdeklődés a kisoroszi ranglista verseny iránt. Ez nem is csoda, hiszen egy hét múlva már az 59. Magyar Bajnokságnak ad otthont a magyar Old Course. A remek játékosokat felvonultató versenyt a Pannónia Junior Akadémia versenyzője, Czernecki Laura nyerte egy hajszállal Berkenyei Daniella előtt. Lara érthetően boldogan nyilatkozott.

„Nagyon élveztem a játékot, Daniellával különösen jó volt játszani! Felkészülésnek is kitűnő volt a jövő heti Magyar Bajnokságra, ahol remélem, legalább ilyen jól fog menni” – nyilatkozta a győztes.

Jól előkészített, már a bajnokságra felkészített pálya várt a golfozókra. A fairway, a greenek szép egyenletesek és kellemesen gyorsak voltak a ragyogó napsütésben rendezett megmérettetésen. Egy héttel a Magyar Bajnokság előtt tapintani lehetett az izgalmat a levegőben.  A 18 lyuk lejátszása után pedig a résztvevők megmártózhattak nem régen átadott MGC Beach habjaiban.

A Magyar Golf Club remek vendéglátónak bizonyult, így biztosak lehetünk benne, hogy egy hét múlva a Magyar Bajnokságon sem lehet rá panasz. Nevezni egészen kedd 23:59 lehet.