Ranglista: Berkenyei Daniella meglepte a nagyokat

Nagy volt az érdeklődés a kisoroszi ranglista verseny iránt. Ez nem is csoda, hiszen egy hét múlva már a jubileumi, 30. Magyar Kupának ad otthont a magyar Old Course. A remek játékosokat felvonultató versenyt - kisebb meglepetésre - Berkenyei Daniella nyerte, borsot törve a „nagyok” orra alá. Boldogan, bájos mosolyával vette át a bruttó győztesnek járó díjat.

Jól előkészített pálya várt a golfozókra, ráadásul az akácfa virágzás idején, a legszebb pompájában tündökölt. A fairway, a greenek szép egyenletesek és kellemesen gyorsak voltak a ragyogó napsütésben rendezett megmérettetésen. Egy héttel a Magyar Kupa előtt tapintani lehetett a feszültséget, az izgalmat a levegőben.  Berkenyei Daniella 77-tel győzött, olyan játékosokat megelőzve, mint Bertényi Bence (78), Csányi Olivér (78), Somogyi Bence (79), vagy a magyar Kupa férfi címvédője, Kötél Bence (80).

A Bruttó győzelem mellett nettóban is értékelték a legjobbakat.

A Magyar Golf Club remek vendéglátónak bizonyult, így biztosak lehetünk benne, hogy egy hét múlva a Magyar Kupán sem lesz rá panasz.

(kép: Facebook/ Berkenyei Daniella)