Döcög az eleje, repít a vége

Greff Bálint felemás szezont produkált, melynek eleje nehézkesen indult, majd egyre jobb formába lendült, aminek meg is lett az eredménye, ugyanis az "Év Játékosa" lett az U18-as junior kategóriában.

„A szezon eleje valóban nem sikerült a legjobban, ezt annak tudtam be, hogy télen nem gyakoroltam eleget, ez meg is látszott az első két hónap teljesítményén. A suli befejeztével elkezdtem komolyabban foglalkozni a golffal, amikor lehetőségem volt gyakoroltam és jöttek is az eredmények. Többször 0 körülit játszottam és egy -4 is becsúszott Kisorosziban! J

Örülök, hogy én lettem a 2018-as év U18-as játékosa, azonban nagyon sajnálom, hogy betegségem miatt nem tudtam elmenni a díjátadóra, hiszen az utóbbi években mindig ott voltam.

A következő szezonomban szeretném élvezni a golfot és nyáron, amikor nincs iskola újra keményen belevetni magam az edzésekbe. Remélem, hogy 2019-ben legalább egy nagy szövetségi versenyen dobogóra állhatok, és ha formába lendülök, akkor a felnőtt válogatottat szeretném erősíteni!

Voltam már Match play és Junior bajnok, azonban a Magyar bajnoki címet még nem sikerült elhódítanom, így annak elnyerése a célom a jövőben.”