A Highland duplázott!

Délelőtt ranglista megmérettetést tartottak, bruttó stableford számítással 18 szakaszon, míg délután a hagyományoknak megfelelően 9 szakaszos Klubbajnokság szerepelt a programban. A nap ünnepélyes díjkiosztóval zárult.

A délelőtti ranglista versenyen az első hármat díjazták bruttóban. A telt házas versengést - ahol több kiváló játékos, bajnokok és év golfozója is részt vett - szoros csatában a Pannónia Junior Akadémia játékosa, Rózsa Dávid nyerte a hazai versenyzők, Urbán László és Fülöp Gergő előtt.

A délutáni verseny végén pedig fény derült a klub bajnokaira is, ahol az open győztest is kihirdették.

A női mezőnyben Vu Fanny emelhette magasba a trófeát, míg a férfiaknál Lacsek Krisztián örülhetett. A junioroknál, a napokban szingli hcp-jét ünneplő Lehoczky Fanni lett a bajnok. A szenioroknál női és férfi győztest is hirdettek. A címet Molnár Lászlóné és Urbán László érdemelte ki. A kezdőknél Pravecz Zoltán volt a legjobb. A nyílt bajnoki címet a 2017-es év mid-amatőr golfozója, Meznerics Gergely szerezte meg.

Mindezek mellett nettóban is értékelték az open mezőnyét, ahol kategóriánként az első hármat díjazták.

Nettó Open Bajnok Férfi:Tóth Balázs, Török Balázs, dr. Grigalek Gábor.

Nettó Open Bajnok Nő:Némethné K. Veronika, Molnár Lászlóné, Duongné Vu Quy

Nettó Open Bajnok Junior:Grigalek Lili, Lehoczky Fanni, Benke Ákos

Nettó Open Bajnok Senior:Balázsy András, Simon Kálmán, Földi Gyula

Nettó Open Bajnok Kezdő:Grigalek, Maja, Kolos Gábor, Kerekes Antal

Longest Drive Men:Fülöp Gergő

Longest Drive Women:  Szántó Sára

Nearest to the pin:Kassai Ákos