Startlista I. nap: Nemzetközi és Magyar Szenior Bajnokság

Az idei, Kisorosziban rendezendő tornára 73 ember adta le nevezését. A következőkben pedig az első napi (keddi) startlistát közöljük.

 

 

1 09:00 Piotr, Studniarek (4,9) Guest 3
    Mils, Errol (5,2) Guest 4
    Horváth, dr. Péter (6,7) Pannonia 5
1 09:10 Martin, Michael (7,0) Guest 6
    Horvath, Joseph (7,0) Balaton GC 6
    Vuong Hoang, Huyen (8,0) Pannonia 7
1 09:20 Takács, dr. János (8,9) Magyar GC 8
    S.Nagy, Csaba (8,9) Pannonia 8
    Kovács, Titusz (9,6) Balaton GC 9
1 09:30 Gratzl, Ferenc (9,5) Budapest Highland GC 8
    Gindorf, Dirk (9,7) Lugano 9
    Nagy, László Attila (10,8) Magyar GC 10
1 09:40 Koplányi, Tibor (11,2) Magyar GC 10
    Miszlai, Sándor (11,2) Balaton GC 10
    Darázs, Attila (11,2) Magyar GC 10
1 09:50 Vainio Gyõri-Molnár, Mária (10,7) Magyar GC 12
    Gindorf, Ilona (11,7) Lugano 14
    Zsadányi, Ildikó (11,9) Balaton GC 14
1 10:00 Kárpáti, Dr. Szilvia (10,2) St. Lörinc GC 12
    Wieser-Takács, Zsuzsa (12,5) Pannonia 14
    Molnár, Lászlóné (13,3) Budapest Highland GC 15
1 10:10 Nagy, I. István (11,9) Magyar GC 11
    Tóth, János (12,6) Zala Springs Golf 12
    Probst, Bernhard (12,9) Imperial Balaton 12
1 10:20 Karvász, dr. Tamás (13,0) GOLFIESTA 12
    Máthé, István (13,2) Old Lake GC 13
    Malatyinszki, Tamás (13,3) Old Lake GC 13
1 10:30 Turkovics, Ilona (13,9) Zala Springs Golf 16
    Oltványi, Katalin (14,0) Magyar GC 16
    Kaincz, Katalin (15,5) Old Lake GC 18
1 10:40 Dr. Vitályos, Iván (13,5) Thermengolfclub 13
    Kovács, István Tas (16,2) Magyar GC 16
    Juhász, Sándor (16,8) Birdland GCC 17
1 10:50 Molnár, Mihály (13,8) Old Lake GC 13
    Varga, Miklós (14,1) Guest 14
    Berkes, Zoltán (19,2) Magyar GC 19
1 11:00 Dietrich, Gábor (15,6) Old Lake GC 15
    Jakobi, László (15,7) Old Lake GC 15
    Bognár, dr. László (15,7) Balaton GC 15
1 11:10 Erdei, dr. Éva (16,4) Pannonia 19
    Kovácsné Földesi, Katalin (16,5) Balaton GC 19
    Sweeney, Susan (19,7) Balaton GC 23
1 11:20 Bözöri, Imre (15,8) Hencse National GCC 16
    Dobány, Lajos (16,5) Sonnengolf GC 16
    Gulyás, Gyula (16,8) Balaton GC 17
1 11:30 Egervári, dr. Ferenc (16,5) Academy Golf Budapes 16
    Juhász, József (17,8) Magyar GC 18
    Csepregi, Csegõ (17,9) Pannonia 18
1 11:40 Muskovszky, dr. Gábor (18,4) Magyar GC 19
    Wass, József (19,3) Magyar GC 20
    Kulcsár, id. Tibor (21,0) Magyar GC 21
1 11:50 Palotásné Horváth, Zsuzsanna (19,5) Pannonia 22
    Varga, dr. Irén (19,6) Hencse National GCC 23
    Gyenes, Anikó (24,5) Budapest Highland GC 28
1 12:00 Illés, Antal (18,7) Balaton GC 19
    Kulcsár, ifj. Tibor (19,4) Balaton GC 20
    Csányi, László (19,6) Pannonia 20
1 12:10 Borbás, dr. Gyula (20,5) Academy Golf Budapes 21
    Lehel, dr. László (22,1) Budapest Highland GC 23
    Kovács, György (24,0) Magyar GC 25
1 12:20 Mányi, István (23,5) Magyar GC 24
    Szima, Sándor (24,0) Guest 25
    Sándor, Dr Tamás László (24,2) Budapest Highland GC 25
1 12:30 Burton, Alan (23,2) Magyar GC 24
    Facskó, dr. István (24,1) Magyar GC 25
    Gáspárdy, Gyula (24,9) Balaton GC 26
1 12:40 Kerekes, József (24,1) Magyar GC 25
    Csizmadia, János (25,4) Budapest Highland GC 26
    Bodor, Tibor (26,5) St. Lörinc GC 28
1 12:50 Básti, Gyula (25,6) Old Lake GC 27
    Horváth, Béla (26,6) Pannonia 28
1 13:00 Tihanyi, Ferenc (31,2) Magyar GC 33
    Vincze, Alajos (27,0) Pannonia 28

 

 

Versenynaptár

H K Sze Cs P Szo V
3
4
7
8
11
13
14
18
20
21
22
25
27
28


banner ugynoksegi v2 260px

Keresés