Match Play: A finálé nap STARTLISTÁJA!

Izgalmas párharcok várnak ránk. A fókusz a női (Czernecki Laura – Vadkerti Adél) és a férfi (Kötél Bence – Závaczki Bálint) finálén lesz.  Ria, Ria!

Tee Time Player Home club / Country THCP
1 10:00 Závaczki, Bálint (0,3) Pannonia Golf and Co 0
    Kötél, Bence (0,8) Balaton Golf Club 0
    Csányi, Olivér (0,9) Pannonia Golf and Co  
    Laurenz, Kubin (1,2) Guest +1
3 10:00 Vadkerti, Adél (1,5) Pannonia Golf and Co  
    Czernecki, Laura Panna (5,0) Pannonia Golf and Co +4
    Jaczkovics, Emma Éva (8,4) Pannonia Golf and Co 0
    Berkenyei, Daniella (8,9) Pannonia Golf and Co 0
4 10:00 Sippel, Raphael (3,1) 1. Golf Club Fürth e 0
    Bertényi, Bence (3,8) Balaton Golf Club 0
    Sárközi, Ifj. Richard (5,3) Pannonia Golf and Co +2
    Greff, Bálint (3,1) Balaton Golf Club  
5 10:00 Magyar, Krisztián (9,6) Pannonia Golf and Co +4
    Zilahy, Csaba (6,1) Birdland Golf Kft. /  
    Krämer, András (6,2) Pannonia Golf and Co +3
    Rózsa, Dávid (2,9) Pannonia Golf and Co  
7 10:00 Baldauf, László (6,7) Old Lake Golf Club  
    Hatvári, Árpád (8,8) Pannonia Golf and Co +2
    Kokol, Ferenc (8,2) Birdland Golf Kft. / +1
    Koller, György (6,7) Pannonia Golf and Co  
9 10:00 Rendek, Martin (3,6) Guest  
    Sátori, Ferenc (10,9) Pannonia Golf and Co +8
    Rádonyi, Kristóf (10,1) Pannonia Golf and Co +6
    Meznerics, Gergely (4,7) Pannonia Golf and Co  
11 10:00 Jaczkovics, dr. László Gábor (14,0) GOLFIESTA Sportegyes +4
    Xuanrui, LU Henry (9,7) Balaton Golf Club  
    Tóth, János (12,6) Zala Springs Golf Cl +1
    Töröcsik, Attila (11,8) Old Lake Golf Club  
12 10:00 Hideg, János (10,4) Old Lake Golf Club +6
    Rózsa, Dániel (5,3) Pannonia Golf and Co  
    Horváth, Ákos (6,4) Guest  
    Hideg, Ádám (17,7) Old Lake Golf Club +12
14 10:00 Horváth, György (21,5) GOLFIESTA Sportegyes +1
    Kovács, Alex (20,1) Academy Golf Budapes  
    Andrási, Miklós (14,2) Magyar Golf Club +7
    S.Nagy, Csaba (8,3) Pannonia Golf and Co  
15 10:00 Kürti, Péter (21,6) Pannonia Golf and Co +10
    Máthé, István (13,0) Old Lake Golf Club  
    Kulcsár, ifj. Tibor (19,4) Balaton Golf Club +1
    Kócs, Olivér (18,7) Old Lake Golf Club  
17 10:00 Farkas, Tamás (29,1) Old Lake Golf Club +6
    Károly, Ádám (23,8) Pannonia Golf and Co  
    Kovács, György (23,9) Magyar Golf Club +7
    Jovanovic, Ilija (17,6) Pannonia Golf and Co  
18 10:00 Szántó, Sára (11,8) Pannonia Golf and Co  
    Koharek, Anna (15,4) GOLFIESTA Sportegyes +4
    Földházi-Nagy, Zsófia (16,2) Pannonia Golf and Co +8
    Drgonova, Katarina (9,6) Guest

 

Versenynaptár

H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


banner ugynoksegi v2 260px

Keresés