Minden kör par alatt, jöhet Indiana!

70-69-69, ezek voltak profi golfozónőnk Lajtai-Rózsa Csilla körszámai a hétvégi Symetra Tour fordulóban. A helyszín ezúttal a pennsylvaniai Pottstown Raven's Claw Golf Club par 71-es pályája volt, ahová első ízben látogatott a Symetra Tour.  A 100.000 dollár összdíjazású háromnapos Valley Forge Invitational-on, Csicsi valamennyi körben par alatt játszott (két eagle-t is ütött) melynek köszönhetően -5-ös score-ral a T 23. helyen zárt. Eredményével, értékes pontokkal és pénzösszeggel (1.055 $) gazdagodhatott.

A sorozat egyetlen magyar játékosa remek időszakot tudhat a háta mögött, így jó előjelekkel várhatja a nyári menetelést. Az elmúlt hetekben egyre jobb formát mutatott. Jelenleg a kereseti lista 34. helyezettje (6.643 dollárral), eddig 5 versenyen indult, ebből négyszer CUT-olt. Idei legjobb helyezése T 14. volt, míg legalacsonyabb score-ja -4-es kör volt még Greenwoodban május 10-én.

Most a pörgős időszak után egy hét pihenés vár bajnokunkra, majd június 8-10. között Indiana következik.

A hétvégi torna EREDMÉNYEK ITT láthatóak!