Bréking: Éremmel zártuk a marokkói Gymnasiade-t

A harmadik helyről várta Bálint a Gymnasiade befejező napját. Az első hely három, míg a második két ütésre volt, mögötte pedig egy ütéssel lemaradva állt a mezőny eleje. A cél a dobogó valamelyik fokának megszerzése volt. Závaczki Zsolt villáminterjút adott lapunknak.

„A szoros, kemény csata annak volt köszönhető, hogy igen jó játékerőt képviseltek az ellenfelek. Az első és a második helyen álló versenyzőnek +1, a negyedik helyen állónak 0.9 volt a hcp-je. Senki sem vesztette el a stabilitását annak ellenére sem, hogy a versenynap elején közel egy órás sűrű áztató eső nehezítette a szél mellett a játékot.

Végül Bálintnak sikerült megtartania a harmadik helyet. Nagy öröm számunkra, hogy ezzel a bronzéremmel erősíthetjük a magyar delegációt az éremtáblázaton. Valamint örök élményként lesz emlékezetünkben, hogy Bálint itt Marokkóban a 2018-as Gymnasiade-n érte el a pluszos hcp-et."