Ralph Müller nyerte a bolondos ranglistát

Az időjárás vasárnap reggel igencsak ráijesztett a ranglista verseny résztvevőire, ám kisebb csúszás után végül elkezdődhetett a küzdelem a ranglista pontokért. A máriavölgyi pályán rendezett megmérettetésen a hazai, valamint a kisoroszi klub kötelékébe tartozó játékosok remekül teljesítettek, ugyanis a megnyerhető 6 kategóriából 3-3 győzelmet szereztek. A nap embere Ralph Müller (+2) lett, aki minimális különbséggel győzött az újdonsült férfi match play bajnok, Rózsa Dávid (+3) előtt. A harmadik legjobb eredményt Rádonyi Kristóf szállította. Kiemelendő még Berkenyei Daniella teljesítménye, aki sorozatban immár a negyedik ranglista versenyét nyerte meg a nettó junior kategóriában!