Ismét Lugosi Tamás nyert

Hungarian Pro Tour - 3. forduló - Old Lake Golf Club - Tata

Május 30-án rendezték meg a magyar profi versenysorozat 3. fordulóját Tatán, ahol kiváló időjárás és kiváló pálya fogadta a résztvevőket. –számolt be a PGA of Hungary.

A verseny ismét kiváló eredményeket hozott. A Profi Golf Sportági Szövetség válogatottja foglalta el a dobogó első helyeit, bizonyítva, hogy a felkészülésük jó irányba halad. A verseny győztese ismét Lugosi Tamás lett (68 ütéssel), aki immáron több hetes igen stabil és biztató formáját továbbra is tartani tudja. Második lett Hahn Roland (69 ütéssel), aki az elmúlt hetek után látszik, hogy egyre erősebb, és jobb formába kezd lendülni. Palanszki Benjamin (71 ütés) is stabil játékot nyújtott, ami biztatónak tűnik a küszöbön álló nemzetközi versenyek közeledtével. Gratulálunk a dobogós helyezetteknek, és szeretnénk megköszönni a tatai golf clubnak a kedves fogadtatást, és a kiváló körülményeket!