Fogadjunk!

Ahogy arról már korábban beszámoltunk, a mai napon veszi kezdetét a PGA Tour aktuális tornája, a 6.2 millió dollár összdíjazású Travelers Championship. A 156 fős mezőny csak úgy hemzseg a nagynevű játékosoktól, mi azonban hármat választottunk, akik esélyesek lehetnek akár a végső győzelemre is. Fogadjunk!

Az egyikük Ryan Moore. Olyan ez a pálya neki, mint ha a nappalijában golfozna. Ismer minden zugot, minden fűszálat és jóllehet még nem nyert Travelers Championshipet, de volt már 7., majd 47., 13., 2. és 4. is. Moore kiváló eredményekkel rendelkezik erről a tornáról, ráadásul a U.S. Openen is parádésan játszott, igaz az utolsó körét lerontotta. Moore nyert már a PGA Touron, tehát tisztában van azzal, hogy mi kell a győzelemhez és ha valahol, akkor ezen a tornán meg is tudja csinálni.

Bubba Watson a következő név a listánkon. Ez a pálya megint egy olyan, amely fekszik neki, hiszen hosszú, a monstre drive-al rendelkező játékosok előnyt élveznek. Bubba ebbe a táborba tartozik. A Masters idei győztese ráadásul a legutóbbi négy látogatása során háromszor a legjobb öt között zárt, egyszer még nyert is. Éppen ezért, Bubba Watson sikerére akár fogadni is mernénk, de hogy a top-10 meglesz, az biztos.

A fogadóirodák 100 az 1-hez adják Brian Davis végső sikerét, ami csak azért meglepő, mert a legutóbbi három év során kétszer is a legjobb 10 között zárt, de egyszer sem csúszott ki a legjobb 30 közül. Brian Davis meglepetést is okozhat akár, nem véletlenül kapott helyet a listánkon.

(Forrás: cbssports.com)