Match Play 2012 SLGC

Befejeződött a 2012-es Match Play bajnokság a St.Lőrinc Golf Clubban.

A sok körön át tartó mérkőzések után, hármas versennyel, speciális szabályokkal fejeződött be az idei Match Play bajnokság Lőrincen.

Szoros küzdelemben Hanzély Zoltán, Hideg János és Juhász Péter között dőlt el a klubbajnoki cím sorsa.

18 szakasz lejátszása után két játékos küzdött tovább a bajnoki címért és a meglehetősen nagy kupáért. Hideg János sportszerűen nézőként
drukkolta végig az 19. szakasz lejátszását.

A döntéshez az 1-es (mumus) szakasz minél jobb lejátszása volt a tét.

Zoltánnak a viharos szélben is jól sikerült drive ütésével már-már eldöntöttnek látszott a szakasz sorsa, de két gyengébb ütése
következett, amelyet a biztonságit játszó Péter nem hagyhatott szó nélkül. Homokból mentve húzta be a bogey-t.

Végül mindketten bogey-ra teljesítettek, de ez Zoltánnak most nem volt elég a győzelemhez.

A hcp 1-es szakaszon kapható előnyök a magasabb hcp-vel induló Péternek kedveztek - így Juhász Péter lett SLGC Match Play bajnoka
2012-ben.

Gratulálunk neki a stabil játékhoz, vele a hétvégi Audi Kupa Final fordulón találkozhatunk legközelebb.

Jövőre is megrendezzük versenyünket, hogy kiderüljön 2013-ban ki lesz majd a St.Lőrinc Golf Club klubbajnoka, aki a kupa mellé saját, névre