Idényzáró vetélkedő, szenior módra

Október 4-én, csütörtökön rendezte meg a Magyar Szenior Golfozók Társasága az 50/55 év felettiek ranglista versenyét, a Szenior Ősz hagyományos idényzáró vetélkedőjét, a Balaton Golf pályáján. A verseny egyben tisztelgés és emlékezés volt Fehér Tiborra, az örökös elnökre, a barátra, a golfozó társra és családtagra! Így nem meglepő, hogy nagyszerű versenyzők egész sora állt elütőhöz.

Az időjárás kegyes volt a játékosokhoz, ragyogó napsütés fogadta a résztvevőket. A ranglista verseny az ország egyik legtechnikásabb pályáján viszont komoly kihívást jelentett a résztvevőknek.

A szenior férfi kategóriát Horváth Joe (79 ütés) nyerte magabiztosan, legnagyobb vetélytársai Koplányi Tibor és Kovács Titusz előtt, akik 86 ütésből teljesítették a Balaton Golf par 72-es pályáját.

A hölgyeknél bruttóban Wieser-Takács Zsuzsa (91) győzöttProbst Agnes (95) és Kovácsné Földesi Katalin (96) előtt.

Külön kiemelendő Rétyi Sándor (92) teljesítménye, aki a „Senior Ősz” ranglista versenyek történetében már a hatodik bruttó első helyét szerezte meg, nagy küzdelemben. A második Ellis Donald (98), a harmadik pedig Szálasi Rudolf (100) lett.

A jó hangulatban és flottul lezajlott verseny után a résztvevők megemlékeztek az örökös elnökről, Fehér Tiborról.

Fontos megjegyezni, hogy a PC Caddie-ben szereplő eredmények tájékoztató jellegűek, mert a Szenior Társaság döntése alapján a nettó első díj előnyt élvez a bruttó elsővel szemben, ezzel is emlékezve Fehér Tiborra, aki nettó kategóriában kimagasló eredményeket ért el.