Startlista I. nap: 40. Magyar Amatőr Nyílt Bajnokság

Startlista I. nap: 40. Magyar Amatőr Nyílt Bajnokság

Az idei, Zalacsányban rendezendő tornán 103 résztvevő áll az elütőre, köztük 23 női és 80 férfi játékos. A következőkben pedig az első napi (pénteki) startlistát közöljük. Részletek ITT!

 

1 08:00 Stirn Zan, Luka (+2,7) Diners GC  
    Hribenik, Jan (+0,1) Zlati GC  
    Trnovec, Mark (0,1) Diners GC  
1 08:10 Slabe, Domen (0,1) Arboretum  
    Stirn, Gal Patrik (0,2) Diners GC  
    Csányi, Olivér (0,2) Pannonia  
1 08:20 Závaczki, Bálint (0,3) Pannonia  
    Babic, Matej (0,4) KlubTále  
    Vellamo, Leevi (0,6) Archipelagia GC  
1 08:30 Seldemirova, Sofia (+1,7) St. Sofia GC  
    Vadkerti, Adél (0,6) Pannonia  
    Jecnik, Lara (0,8) Diners GC  
1 08:40 Matic, Zalokar (0,9) Arboretum  
    Vasle, Jure (0,9) GK Velenje  
    Panek, Sebastian (1,0) Fontana GC  
1 08:50 Kása, Ádám (1,0) Mullumbimby Golf  
    Staykov, Ryan (1,1) St. Sofia GC  
    Kötél, Bence (1,2) Balaton GC  
1 09:00 Tatti, Caterina (1,2) Ugolino Florence  
    Marabotti, Eleonora (1,2) Ambrosiano  
    Briglovics, Boróka (1,6) Pannonia  
1 09:10 Mayer, Maximilian (1,6) Fontana GC  
    Muirhead, Auson (1,8) Jumeirah  
    Strasek, Ziga (1,5) Arboretum  
1 09:20 Halaburdová, Nela (1,9) Beroun  
    Levak, Veronika (2,0) GK Grad Otocec  
    Ilavska, Linda (2,5) Welten  
1 09:30 Gregorincic, Grega (2,3) GK Ptuj  
    Mondvay, Andy (2,4) Wasby GC  
    Rózsa, Dávid (2,5) Pannonia  
1 09:40 Szeberényi, Máté (2,9) Pannonia  
    Tyller, Phillips (3,0) Academy Golf Budapes  
    Demsar, Zan (3,0) Diners GC  
1 09:50 Balkovec, Jakob (3,2) Diners GC  
    Taraba, Igor (3,2) Pegas  
    Horvat, Lovro (3,2) Zala Springs Golf  
1 10:00 Marinovic, Jana (3,0) Beskydsky Golfocy  
    Lindermuth, Stefanie (3,5) KGC Dellach  
1 10:10 Sangala, Adam (3,4) GC Club  
    De Gelder, Gavin (3,4) Olympus Amsterdam  
    Bertényi, Bence (3,5) Balaton GC  
1 10:20 Jovanovic, Luka (3,7) Beskydsky Golfocy  
    Cop Tomsic, Nejc (3,7) Diners GC  
    Greff, Bálint (3,8) Balaton GC  
1 10:30 Rendek, Martin (3,9) Agama  
    Curic, Martin (3,7) GK Bled  
    Wester, Andreas (4,0) Nevas Golf  
1 10:40 Nagy, Klára (3,8) Pannonia  
    Halonen, Nelli (4,0) Keimola Golf  
    Zupevec, Sara (4,4) GK Kranjksa Gora  
1 10:50 Vid, Slavec (4,1) Guest  
    Sadnik, Urban (4,3) Diners GC  
    Zilahy, Csaba (4,4) Pannonia  
1 11:00 Bajec, Zak (4,7) Diners GC  
    Müller, Ralph (4,8) Pannonia  
    Krämer, András (4,9) Pannonia  
1 11:10 Kemény, Kevin (5,0) Pannonia  
    Denis, Staykov (5,0) St. Sofia GC  
    Meznerics, Gergely (5,1) Pannonia  
1 11:20 Baldauf, László (5,1) Old Lake GC  
    Majhenic, Mika (5,2) GK Ptuj  
    Sárközi, Ifj. Richard (5,6) Pannonia  
1 11:30 Jelena, Lainovic (5,0) GC Club  
    Szabó, Antónia (5,4) Pannonia  
    Tarabova, Elena Maria (5,9) Pegas  
1 11:40 Csiki, ifj. Péter (5,9) Pannonia  
    Primoz, Zidansek (6,4) Zlati GC  
    Fülöp, Gergõ (6,6) Budapest Highland GC  
1 11:50 Stiftar Anzic, Valentina (6,3) Diners GC  
    Kiss, Polett Karolina (6,5) Pannonia  
    Szántó, Sára (9,0) Pannonia  
1 12:00 Mackelis, Gediminas (6,8) European  
    Rajki, Steven (6,9) Howlong GC  
    Horváth, Ákos (6,9) Balaton GC  
1 12:10 Magyar, Krisztián (7,4) Pannonia  
    Koller, György (7,5) Pannonia  
    Hatvári, Árpád (8,2) Pannonia  
1 12:20 Kokol, Ferenc (8,6) Birdland GCC  
    Horváth, Erik (9,1) Pannonia  
    Lengyel, Armand (9,1) Old Lake GC  
1 12:30 Rádonyi, Kristóf (9,3) Pannonia  
    Sátori, Ferenc (9,6) Pannonia  
    Szalay, Attila (9,7) Old Lake GC  
1 12:40 Csíkos, Attila (10,0) Pannonia  
    Lu, Henry (10,0) Academy Golf Budapes  
    Jakus, Dávid (10,2) St. Lörinc GC  
1 12:50 Huszti, György (10,8) Pannonia  
    Vaszkó, Zsombor (10,8) Imperial Balaton  
    Töröcsik, Attila (11,0) Old Lake GC  
1 13:00 Földházi-Nagy, Zsófia (12,7) Pannonia  
    Sándor, Virág (12,9) GOLFIESTA  
    Sommer, Anita (22,0) Zala Springs Golf  
1 13:10 Wynn, Mike (11,7) Old Lake GC  
    Benke, Ákos (11,8) Pannonia  
    Mutsy, Péter (13,3) Pannonia  
1 13:20 Mujahid, Tamás (13,4) GOLFIESTA  
    Benzsay, Zsombor (13,5) Magyar GC  
    Baucsek, Norbert (14,7) Magyar GC  
    Mutsy, Árpád (14,4) Pannonia  
1 13:40 Rákóczy Kiss, Richárd (15,5) Budapest Highland GC  
    Nagy, I. Csaba (16,3) Academy Golf Budapes  
    Kürti, Péter (19,7) Pannonia  
    Csiki, dr. Péter (16,7) Budapest Highland GC

 

 

 
 
 
 
 
 

Versenynaptár

 

Közösségi oldalaink



Média ajánlat - impresszum

Facebook