Rekord nevezés az idei Magyar Amatőr Nyílt Bajnokságra!

Rekord nevezés az idei Magyar Amatőr Nyílt Bajnokságra!

ELSŐ NAPI STARTLISTA!

A csütörtöki gyakorló nappal kezdetét veszi a 39. Magyar Amatőr Nyílt Bajnokság, amelyre idén 13 ország (Anglia, Ausztria, Bulgária, Csehország, Magyarország, Németország, Olaszország, Spanyolország, USA, Szerbia, Szlovákia, Szlovénia és Vietnám) 115 játékosa adta le a nevezését. A nevezettek között találjuk nagy örömünkre a cím védőit, a szlovén Mirnik Hana-t és Horváth Marcellt is, valamint junior, mid-amatőr és szenior bajnokaink egész sorát is. A két kategóriában - Magyar Amatőr Nyílt Női Bajnok, Magyar Amatőr Nyílt Férfi Bajnok – folyó versenyzés igen izgalmasnak ígérkezik, ugyanis két nap után CUT-ot húznak.

Férfi kategóriában a 36 szakasz után az első 57, illetve az 57.-kel azonos eredményt elérő játékos, női kategóriában pedig az első 21, illetve a 21.-kel azonos eredményt elérő játékos kerülhet az utolsó játéknapi döntőbe.

(kép: Horváth Marcell Facebook)

 

1

1

8: 0

Mayer Maximilian

F

GCW

+2.6

-3

     

1

1

8: 0

Zwirner Timothy

F

AMSGC

+1.6

-2

     

1

1

8: 0

Choi Hyunho

F

DAIM

+1.1

-1

     

2

1

8: 8

Dimitrijevič Mihailo

F

BELGR

+.8

-1

     

2

1

8: 8

Schwenger Nicolas

F

SCHGC

+.4

0

     

2

1

8: 8

Meyer Stefan

F

GCSE

0.0

0

     

3

1

8:16

Marinov Vladislav

F

SOFIA

0.3

1

     

3

1

8:16

Horváth Marcell

F

PGCC

0.6

1

     

3

1

8:16

Leskovar Anze

F

TRNGC

0.8

1

     

4

1

8:24

Mirnik Hana

N

VELGC

1.0

5

     

4

1

8:24

Hager Florentina

N

GCM

1.1

5

     

4

1

8:24

Briglovics Boróka

N

PGCC

1.3

5

     

5

1

8:32

Stirn Gal Patrik

F

DLGCC

1.0

1

     

5

1

8:32

Závaczki Bálint

F

ZSGR

1.2

2

     

5

1

8:32

Portelli Luca

F

MONTIC

1.2

2

     

6

1

8:40

Righetto Marco

F

MONTIC

1.4

2

     

6

1

8:40

Staykov Ryan

F

SOFIA

1.6

2

     

6

1

8:40

Oles Richard

F

PEGC

1.7

2

     

7

1

8:48

Vadkerti Adél

N

PGCC

1.7

6

     

7

1

8:48

Hager Velerie

N

GCW

2.1

6

     

7

1

8:48

Simeonova Ivana

N

SOFIA

2.3

7

     

8

1

8:56

Phillips Tyler

F

BHGC

2.0

3

     

8

1

8:56

Greff Bálint

F

BGCSE

2.1

3

     

8

1

8:56

Dimitar Savov

F

SOFIA

2.2

3

     

9

1

9: 4

Ladstaetter Johannes

F

CCGolf

2.2

3

     

9

1

9: 4

Strasek Ziga

F

GCARB

2.3

3

     

9

1

9: 4

Hojnik Nik Pogorelcnik

F

RACGC

2.5

3

     

10

1

9:12

Zan Demsár

F

DGCC

2.6

3

     

10

1

9:12

Szeberényi Máté

F

PGCC

2.8

4

     

10

1

9:12

Muellner Michael

F

ELEAGC

2.8

4

     

11

1

9:20

Tanser John

F

BHGC

2.9

4

     

11

1

9:20

Csányi Olivér

F

PGCC

2.9

4

     

11

1

9:20

Zupancic Jan

F

OTOGC

2.9

4

     

12

1

9:28

Tatti Caterina

N

MONTIC

2.3

7

     

12

1

9:28

Hrbikova Lucia

N

PEGC

3.2

8

     

12

1

9:28

Dorotevic Jefmija

N

BELGR

3.6

8

     

13

1

9:36

Rózsa Dávid

F

PGCC

3.3

4

     

13

1

9:36

Strasek Luka

F

GCARB

3.3

4

     

13

1

9:36

Siani Giovanni

F

MONTIC

3.4

4

     

14

1

9:44

Németh Olivér

F

BHGC

3.4

4

     

14

1

9:44

Vida Sebastian

F

PEGC

3.5

4

     

14

1

9:44

Meznerics Gergely

F

PGCC

4.0

5

     

15

1

9:52

Napoleaová Kristýna

N

GCH

4.2

9

     

15

1

9:52

Marinovic Jana

N

SAVA

4.3

9

     

15

1

9:52

Nagy Klára

N

PGCC

4.4

9

     

16

1

10: 0

Rendek Martin

F

AGAGC

4.1

5

     

16

1

10: 0

Balkovec Jakob

F

GCB

4.4

5

     

16

1

10: 0

Müller Ralph

F

PGCC

4.4

5

     

17

1

10: 8

Taraba Igor

F

PGCC

4.4

5

     

17

1

10: 8

Sangala Adam

F

PEGC

4.5

6

     

17

1

10: 8

Sodnik Urban

F

DLGCC

4.5

6

     

18

1

10:16

Zupevec Sara

N

DGCC

4.7

9

     

18

1

10:16

Jerenejcic Hana

N

DGCC

4.7

9

     

18

1

10:16

Szabó Antónia

N

PGCC

4.7

9

     

19

1

10:24

Holló Zsombor Péter

F

PGCC

5.1

6

     

19

1

10:24

Curic Martin

F

GCB

5.2

6

     

19

1

10:24

ifj.Csiki Péter

F

PGCC

5.2

6

     

20

1

10:32

Zilahy Csaba

F

BGCC

5.5

7

     

20

1

10:32

Krämer András

F

PGCC

5.7

7

     

20

1

10:32

Rózsa Dániel

F

PGCC

6.6

8

     

21

1

10:40

Czernecki Laura Panna

N

PGCC

5.7

11

     

21

1

10:40

Szemerey Lili

N

PGCC

6.6

12

     

21

1

10:40

Kiss Polett Karolina

N

PGCC

6.6

12

     

22

1

10:48

Baldauf László

F

OLGC

6.8

8

     

22

1

10:48

Dr. Horváth Péter

F

PGCC

6.9

9

     

23

1

10:56

Kemény Kevin

F

BHGC

7.1

9

     

23

1

10:56

Dr.Bohács Zsolt

F

BHGC

7.1

9

     

23

1

10:56

Ifj. Sárközi Richard

F

MGC

7.4

9

     

24

1

11: 4

S.Nagy Csaba

F

PGCC

7.6

9

     

24

1

11: 4

Oláh Bence

F

MGC

7.7

9

     

24

1

11: 4

Hatvári Árpád

F

PGCC

7.7

9

     

25

1

11:12

Stiftar Valentina Anzic

N

DLGCC

6.5

12

     

25

1

11:12

Vu Fanny

N

BHGC

8.0

13

     

25

1

11:12

Lengyel Lilla

N

OLGC

9.1

15

     

26

1

11:20

Kokol Ferenc

F

BGCC

7.8

10

     

26

1

11:20

Dr. Csepregi László

F

BHGC

7.8

10

     

26

1

11:20

Rajki István

F

MGC

8.1

10

     

27

1

11:28

Koller György

F

OLGC

8.2

10

     

27

1

11:28

Bajec Zak

F

DLGCC

8.4

10

     

27

1

11:28

Zidansek Primoz

F

RACGC

8.9

11

     

28

1

11:36

Rádonyi Kristóf

F

PGCC

9.3

11

     

28

1

11:36

Dobány Patrick

F

BGCC

9.6

12

     

28

1

11:36

Fülöp Gergő

F

BHGC

10.0

12

     

29

1

11:44

Bibity Zsolt

F

BHGC

10.0

12

     

29

1

11:44

Csíkos Attila

F

PGCC

10.0

12

     

29

1

11:44

Hideg János

F

OLGC

10.2

12

     

30

1

11:52

Szalay Attila

F

OLGC

10.2

12

     

30

1

11:52

Wynn Mike

F

OLGC

10.4

13

     

30

1

11:52

Briglovics Gábor

F

PGCC

10.5

13

     

31

1

12: 0

Dudás Károly

F

PGCC

10.8

13

     

31

1

12: 0

Bakonyi Zoltán

F

OLGC

10.9

13

     

31

1

12: 0

Sátori Ferenc

F

PGCC

11.6

14

     

32

1

12: 8

Berkenyei Daniella

N

MGC

11.1

17

     

32

1

12: 8

Vicic Karolina

N

DLGCC

11.4

18

     

32

1

12: 8

Szántó Sára

N

PGCC

12.1

18

     

33

1

12:16

Sándor Virág

N

OLGC

12.3

19

     

33

1

12:16

Taraba Elena Mária

N

PEGC

12.6

19

     

33

1

12:16

Lehoczky Fanni

N

BHGC

13.5

20

     

34

1

12:24

Zsoldos Botond

F

PGCC

11.9

15

     

34

1

12:24

Bernhardt Tibor

F

OLGC

12.6

15

     

34

1

12:24

Töröcsik Attila

F

OLGC

12.9

16

     

35

1

12:32

Benke Ákos

F

MGC

13.0

16

     

35

1

12:32

Nguyen Le Dung

F

PGCC

13.4

16

     

35

1

12:32

Hadfi Dániel

F

MGC

14.4

18

     

36

1

12:40

Bodnár Viktor

F

PGCC

14.7

18

     

36

1

12:40

Jinxing Weng

F

PGCC

16.0

19

     

36

1

12:40

Uhel Gábor

F

MGC

18.8

23

     

37

1

12:48

Boross Lili

N

BSLGC

14.7

22

     

37

1

12:48

Földházi-Nagy Zsófia

N

PGCC

17.5

25

     

37

1

12:48

Fiserné Koplányi Eszter

N

MGC

19.4

27

     

38

1

12:56

I. Nagy Csaba

F

AGBP

19.3

23

     

38

1

12:56

Scharrer Gábor

F

AGBP

20.8

25

     

38

1

12:56

Bertalan Olivér

F

AGBP

21.1

26

     

39

1

13: 4

Kormány Balázs

F

BHGC

21.1

26

     

39

1

13: 4

Fogarasi Sándor

F

BHGC

21.8

26

     

 

 


 

 

Versenynaptár

Közösségi oldalaink



Média ajánlat - impresszum

Facebook