Meglepetés hole in one

ACADEMY NEWS - Derűs, esős és meglehetősen hideg szombati nap után az időjárás megkegyelmezett és kellemesen meleg, napsütötte vasárnap köszöntött mindazokra a versenyzőkre, akik kilátogattak az első Academy Golf Club Cup versenyre.

A verseny 18 szakaszon zajlott egyéni stableford formában, 17 jelentkezővel. A kiváló minőségű pályának, a szép időnek köszönhetően a versenyen Gulyás József egy Hole-in-one-nal lepte meg csapattársait és természetesen az egész mezőnyt a 7-es szakaszon, akinek ezúton is gratulálunk! A versenyen bruttó kategóriában Berta Máté lett a legeredményesebb díjazott 34 stableford pontjával, férfi kategóriában Gulyás József lett volna az első, viszont kimagasló eredményével 50 stableford ponttal a díjhatár feletti kategóriába került és így nem kerülhetett bele a helyezési listába, őt követte és ténylegesen a dobogó első helyére dr. Lipták Miklós léphetett fel 42 stableford ponttal, második helyezett Magyar József lett 39 ponttal és két ponttal lemaradva 37 stableford ponttal Záborszky Mátyás lett a harmadik helyezett. Junior kategóriában legeredményesebb Bencze Gábor lett 38 ponttal, másodikként Bacsó Krisztián végzett 37 ponttal, szakaszelőnnyel és szorosan mögötte megegyező eredménnyel Vékony Dániel lett a díjazottak között az utolsó. Senior kategóriában a mezőny egyetlen női tagja okozta a legnagyobb meglepetést, Ernyei Tamásné 38 ponttal a vezető helyezést szerezte meg megelőzve 37 pontot elérő, szakasz előnnyel a második helyre befutó Steinhacker Róbertet és szintén 37 pontot elérő Koplányi Tibort.

Minden indulónak és helyezettnek ezúton is gratulálunk és remélhetőleg a következő Academy Golf Club Cup versenyen 2011. június 26-án ismét kilátogatnak és eltöltenek egy szórakoztató és pihentető napot Clubunkban.