Kizárással kacérkodtak

LŐRINC NEWS -  A vártnál többen jelentkeztek, de sokan mégis megijedtek. Talán valóban szükséges lesz egy webkamerát felszerelni a pályánkon, ugyanis sokan nem hitték el, hogy amíg a belvárosban vagy Budán esik az eső, nálunk jó idő van…(mindig)

A versenyen is így volt. Lógott az eső lába, néha le is ért a földre, de mire a verseny megkezdődött – felhúzta, aztán volt gyönyörű napsütés és lettek nagyon jó eredmények. A szokásos két összevont kategóriában indultak a versenyzők 0-26-ig és 26,1-45-ig. Előzetesen maximális létszám gyűlt össze, a pályánkon ez 11 flight, de sokak megijedtek és végül is 8 flight vágott neki a pályának.

Nettó B kategóriában Bereczky Éva nyerte a versenyt, sokat javítva a hcp-jén, súrolva a kizárás kategóriát, második Berta Zsolt lett, végre elindította a hcp-jét lefelé míg harmadik helyen Horváth Katalin végzett, aki eredményével már belépett a 30-al kezdődő hcp-sek táborába. Nettó A kategóriában: a töretlenül haladó hcp-jét ismét javítva: Hideg Dániel győzött, mögötte második helyen Magyar Tibor végzett, míg a harmadik helyet Rózsavölgyi János úr szerezte meg. Bruttóban B. Kiss Gergő szerepelt a legjobban, ezen a versenyen. Gratulálunk a helyezetteknek!

A jó eredmények egyértelműen a javuló pályaminőséget tükrözik. Gőzerővel készülünk az idei év csúcs sorozatára a Golf Tv - Golf Sztár Gála versenysorozatára, amelynek első fordulójára május 2-3-án kerül sor a pályánkon.

A hétvégén a már hagyományos május elsejei Munka Verseny kerül megrendezésre, Texas Scramble formában, ahol minden „átkos” kegytárgy –1 ütést ér a csapatnak. A tavalyi évhez hasonlóan úttörő nyakkendő, munkakönyv, Sokol rádió, kiváló dolgozó érdemrend – minden a múltra jellemző tárgy és ezek használata, még plusz pontokat is érhet a csapatok számára.

A brigádokba szerveződött golf felvonulás 9 szakaszon (kétszer a felvonulási tér hossza) vasárnap 11-kor kezdődik. Utána az elmaradhatatlan gulyás ágyúval, virslivel, sörrel, előtte zsíros deszkával.

Részletes versenykiírás a weblapunkon keresztül érhető el.