Zilahy Csaba nyerte a Kulcs-Soft Kupát a Forest-Hillsen

Csizmadia Ákos összefoglalója

Végre igazi tavaszi hangulatban találkozhattunk barátokkal, sporttársakkal a zirci klubház teraszán ma reggel. Szerencsére nyoma sem volt a hét közepén lehulló hónak, vagy a zord szélviharnak.

9 órakor már szinte mindenki a rangen gyakorolt, és próbálta magát a legjobb formába hozni a 10 órai startpisztoly eldördültéig. Indulás előtt Hideg Dani tájékoztatta az indulókat a pálya változásairól. Ugyan is ez volt az első HCP módosító verseny, ahol a 3-12, 5-14 és 7-16-os szakaszok megcserélésével új felállásban kellett teljesítenünk a 18 szakaszt.

Óramű pontossággal 10:00-kor kezdtük a játékot, és számottevő késés nélkül értünk körbe a 18 szakaszon. A helyszíni élménybeszámolók alapján mindenki elégedett volt a kiválóan felkészített pályával, és a Covid helyzetből maximálisan kihozott vendéglátással.

A Kulcs-Soft NYRt. tavalyi nagysikerű versenysorozata után idén sem lehetett panaszunk a nagyszerű és értékes díjakra, amivel Kulcsár Tibor kényeztette a teltházas mezőnyből kikerült győzteseket.