Senior City Tour 2020 VI. forduló

A Magyar Senior Golfozók Társasága által szervezett Senior City Tour 2020 VI. fordulójára október 26-án, egy kellemes októberi hétfő délutánon került sor a Continental CityGolf Club pályáján.

A kilenc lyukas verseny bruttó győztese a Magyar Golf Club színeiben 34-et játszó Koplányi Tibor lett. Az ezüstérmet 36-os eredménnyel a hazai pályán versenyző Csomor Csilla szerezte meg, míg a dobogó harmadik fokán a tatai Old Lake Golf Club tehetséges játékosát, a 38-as score-al távozó Kaincz Katalint üdvözölhettük.
A negyedik helyezést a Budapest Highland Golf Clubot képvelső Dr. Hetényi Gábor érte el, az ötödik hely a Magyar Senior Golfozók Társasága elnökének, az Oldf Lake Golf Club színeiben játszó Dietrich Tamásnak jutott.