Bacskai nyerte az ötödik Szent István kupát

Szokás szerint a monori Paplapos Footgolf Clubban rendezte a Hole Hunters a Szent István Footgolf Kupát, amit idén Bacskai Bence nyert, három rúgás előnnyel.

Az ötödik, államalapításunk ünnepéhez időzített footgolfos versenyen három kört teljesített a 71 fős mezőny. Ez a legjobban Bacskai Bencének (Royal) sikerült, aki három érintésnyi előnnyel diadalmaskodott Németh Gábor (FTC) előtt és szerzett FIFG 50 pontos versenynek megfelelő, 500 magyar ranglista pontot. A harmadik helyre Cziffra Zoltán (Hole Hunters) futott be.

A legjobb szenior Balázsi Csaba (BFGT) lett, megelőzve Lichtner Zsoltot (FTC) és Schneider Ferencet (Milan).

A hölgyeknél Ujvári Izabella (Nimród) nyert Bölcsföldi Ágnes (Milan) és Nagy Vivien (Hole Hunters) előtt.

A legjobb utánpótláskorú fiatal Kenéz Dániel (FTC) volt, Schneider Soma (Milan) második, Németh Áron (FTC) harmadik lett.