Junior Tour: Kovács Alex Evan Par eredménye

53 induló volt

Az Academy Golf Budapest játékosa, Kovács Alex lett az abszolút győztese a Highland Golf Club 9 szakaszos pályáján rendezett Junior Tour versenynek, ami már a sorozat utolsó előtt fordulója volt. A Magyar Golf Szövetség tájékoztatása szerint, a korábban eső miatt elhalasztott fordulót, augusztus 28-án, a Balaton Golf Clubban rendezik meg.

Emlékeztetőül

A kategóriák (A,B,C,D) nem az életkor, hanem a hcp-besorolás alapján alakulnak. Az „A” és „D” kategóriákban a bruttó ütésszám, a B és D kategóriákban a nettó stableford pontok alapján állapítják meg a díjazást.

Eredmények

Az augusztus 6-i fordulón több nagy név is hiányzott, ők minden bizonnyal a hétvégi Magyar Nyílt Bajnokságra készülnek. Ez azonban semmit nem von le Kovács Alex teljesítményéből, aki a par-ok mellett egy birdie-vel és egy bogey-val teljesítette a versenyt. A legjobb női eredményt a hazai pályán versenyző Lehoczky Fannit érte el 39-et ütve.