Závaczki nyerte a máriavölgyi ranglistát

Hatalmas érdeklődés mutatkozott az idei második ranglista verseny iránt. Az előző heti zalacsányi megmérettetés után a máriavölgyi Pannonia Golf & Country Club par 72-es pályájára látogattak a pontvadász golfozók. A verseny egyúttal a Pannónia Challenge Tour első fordulója is volt egyben.

Az eseményre már reggel 8:00 órától várták a résztvevőket egy bemelegítés előtti büfé reggelire, majd kezdődhetett a verseny, amelyet meglehetősen váltakozó erősségű szélben rendeztek meg.
Igazi presztízs csata folyt a pályán, ugyanis a 104 fős mezőny elején bajnokaink harcoltak a bruttó győzelemért, végül Závaczki Bálint örülhetett 76-ot játszva.

Kiemelkedőt nyújtottak a Pannónia Junior Akadémisták:

Mint említettük Závaczki Bálint nyerte a Pannonia Challange Tour I. fordulóját, míg mögötte a férfi bruttó első helyet Rózsa Dávid szerezte meg! Kiss Polett bruttó női második, míg a junior kategória nettó győztese Földházi-Nagy Petra, második Stern Lea, negyedik Benke Ákos lett.

A TELJES EREDMÉNYSORT ITT TEKINTHETIK MEG!