Csicsi megmutatta, hogy ez igenis megy neki

Amíg idehaza VI. Magyar Nyílt Match Play Bajnokság küzdelmei zajlottak, addig a Symetra Tour egyetlen magyar porfi golfozója, Lajtai-Rózsa Csilla a Föld másik oldalán Indianaban képviselte a magyar színeket. Az Egyesült Államok második számú sorozatának 9. versenyén Csicsi bejutott a megfelezett számú mezőnybe, és összesített 223-as (72, 75, 76) eredményével a T 64. helyen végzett.

Magyar golfozónknak sikerült megtörnie az átkot, ugyanis az elmúlt versenyen/versenyeken – dél-karolinait kivéve – nem volt szerencsés, ugyanis többször csak egy ütésen múlott a CUT-ba jutás. Hétvégén azonban nagyszerű teljesítményt nyújtva magabiztosan jutott a döntő napra. A magyar játékos ismét bizonyította, hogy helye van a mezőnyben. A torna három napja során több remek megoldása volt.

Reméljük, a verseny jó alapot teremt a nagy nyári menetelésre, ugyanis a következő egy hónap minden hétvégéjére jut majd egy állomás!