Jó hangulatú szezonzáró

Telt ház volt a Highlanden!

Október 30-a, vasárnap is tartogatott eseményt a golfozóknak, hiszen a budapesti Highland Golf Club-ban megtartották a hagyományos szezonzáró versenyt, maximális létszámmal.

A 30 páros, 60 játékosa, délelőtt tíz órakor rajtolt el őszies időben a jól előkészített pályán. A verseny nagyon szorosan alakult, köszönhetően a 9 szakasznak. A győztes végül kiélezett csatában a Buna Edvin - Komjáthy Gábor (39) páros lett, Vu Fanny és Flautner Dávid (39) duója előtt. Buna Edvin nagyon szerencsés, hiszen keretet adott az idényének, párosban megnyerte a nyitó – és a záró versenyt is a Highland Golf Club-ban. A harmadik helyen a Somogyi Bence – Vu Péter (40) páros végzett megelőzve a Turkovics Ilona – Huszti György (40) duót.

Nettóban is értékelték a párosokat. Első helyen Kasza Gábor és Pintér Gyula, másodikként Lukács Kornél-Varga Márton, míg harmadikként Dr.Csiki Péter-Vati András kettősét díjazták. A szezonzáró kupát ízletes, előrehozott Márton-napi libaebéd zárta.