Sikeresen debütált a GCT Holding Golf Kupa Tatán!

(Kép: Old Lake Facebook)

A GCT Holding szervezésében a tatai Old Lake Golf Klub adott otthont első ízben a GCT Holding Golf Kupának. Az augusztus 27-én, szombaton lezajló verseny nem egyszeri lehetőség volt a győzelemre, hanem alapot teremtett a hosszú távú sikerekhez.

A 10:00 órakor shot gun starttal induló 2 fős Texas Scramble versenyen a legjobb bruttó páros a hazai pályán játszó Hideg János - Magyar Tibor duója lett, 64-es eredménnyel megelőzve a megosztott második helyen végző Bernhardt Tibor - Székely Tamás, Dobos János - Sándor Lajos, valamint a Baldauf László - Molnár Sándor párost, akik 69-et játszottak. A nettó kategória mellett Mystery Holes versenyt is tartottak, amelyet a DIbusz László –Kovács György páros nyert.