Jó hangulatú szezonnyitó, maximális létszámmal

A Highlanden is elkezdődött az idény

Vasárnapra is jutott golfos esemény a sport kedvelőinek, hiszen a budapesti Highland Golf Club-ban is megtartották a hagyományos szezonnyitó versenyt, maximális létszámmal.

A 30 páros, 60 játékosa, délelőtt tíz órakor rajtolt el napsütéses, tavaszias időben és jól előkészített pályán. A helyezettek az Obzidian Bormanufaktúra díjait vehették át: kézműves módszerrel készített nagyszerűtokaji borokat.

Köszönhetően a 9 szakasznak, a verseny nagyon szorosan alakult. A nap legjobb körét a Buna Edvin - Kenesei János duó produkálta (+1), így ők vehették át a bruttó győztesnek járódíjat.

Nettóban is értékelték a Highland Szezonnyitó párosait. Elsőhelyen a Hannák Róbert - Tebeli Izabella duót, másodikként a Turcsányi Sipos Levente- Zétényi Anna, míg harmadikként Fodor István- Szverle Péter kettőst díjazták. A szezonnyitó kupát egy finom ebéd zárta.

Mag Judit

Hamarosan a verseny egyik győztesével, Buna Edvinnel készült interjúnkat olvashatják!