Vaszkó nyert Györökön

A Pannónia szezonnyitó versenyével párhuzamosan Balatongyörökön is golfeseményt tartottak, amely különleges alkalom volt a Golfclub Imperial számára, hiszen 2016-os szezonjuk első 18 lyukas versenyét tartották. A tradíciókat szem előtt tartva, a verseny kezdetekor idén is eldördült az ágyúlövés!

A verseny végeztével a kategóriák győztesi az eseményhez méltóan saját mandulafa csemetét vihettek haza. A második és harmadik helyezettek pedig stílusszerűen, finom Amaretto likőrrel, illetve mandulás csokoládéval gazdagodhattak.

A jó hangulatban zajló versenyt az Imperiál színeiben induló, junior golfozó, Vaszkó Zsombor nyerte, aki 75 ütésből teljesítette a par 72-es pályát, így a mezőny legjobbjaként elégedetten tehette le az ütőt a nap végén.Őt követte - a szintén a klub színeiben induló - Hujber László (77), és Ressler Franz (80). Nettó értékelésben Fischer Markus diadalmaskodott.