Rózsa Dávid nyerte a Balatoni ranglista viadalt!

Augusztus 15-én, szombaton rendezték meg Balatonudvariban a Balaton Golf Kupa III. fordulóját, amely ranglista megmérettetés is volt egyben. Az eseményen jelen voltak többen a magyar golftársadalom nagy nevei közül. Több junior és szenior válogatott játékosunk, illetve felnőtt golfozónk állt az elütőhöz. A kánikulában zajló versengést végül junior válogatott golfozónk Rózsa Dávid győzelmével zárult idei egyik legjobb teljesítményével, 75-tel hagyta el a pályát. A Pannonia Golf & Country Club versenyzői kibérelték a dobogót, hiszen a második helyen Ralph Müller (78), míg a harmadik helyen Gearoid OSullivan (79) végzett.

A játékosok a bruttó kategória mellett Nettóban is értékelésre kerültek. Koller György az A, míg Kürti Péter a B kategóriában diadalmaskodott a férfiak mezőnyében. A juniorok nettó értékelésében Horváth Ákos, addig a nőknél Sándor Virág győzedelmeskedett. A szenioroknál MG Nagy István és Kovácsné Földesi Katalin végeztek kategóriájuk élén.

Bruttó I.: Rózsa Dávid

Nettó Férfi A Hcp 0-18,0 I-II-III.: Koller György, S.Nagy Csaba, Hatvári Árpád

Nettó Férfi B Hcp 18,1-36 I-II-III.: Kürti Péter, Tompos Attila, Juhász Péter

Nettó Junior I-II-III.: Horváth Ákos, Surányi Balázs, Rózsa Dániel

Nettó Női I-II-III.: Sándor Virág, Turkovics Ilona, Erdei Éva

Nettó Szenior férfi I-II-III.: MG Nagy István, Kovács Titusz, Füzesi Gyula

Nettó Szenior Női I-II-III.: Kovácsné Földesi Katalin, Mervóné Kaincz Katalin, Zsadányi Ildikó