Válogatott mellett, Závaczki is Litvániában!

Kicsit csalódottak voltunk, amikor megérkeztünk a Litvániában levő Capitals Golf Club pályára. A tavalyi pálya minőségéhez és arculatához képest, egy picivel gyengébb és helyenként kiszáradt, foltos pálya fogadott minket. A gyakorló napon szemerkélő esőben mértük fel a pályát, felhasználva a tavalyi tapasztalatainkat. Bálint az U15-ős kategóriában indul, ahol összesen 10 versenyző adta le a nevezését. A hazai és magyar versenyzőkön kívül vannak lettek, finnek, lengyelek, németek, beloruszok is. Bálint a kategóriája harmadik HCP-jével rendelkezik, így célja nem lehet más, mint a dobogóra kerülés. - számolt be röviden a helyszínről, Závaczki Zsolt.

Kicsit csalódottak voltunk, amikor megérkeztünk a Litvániában levő Capitals Golf Club pályára. A tavalyi pálya minőségéhez és arculatához képest, egy picivel gyengébb és helyenként kiszáradt, foltos pálya fogadott minket. A gyakorló napon szemerkélő esőben mértük fel a pályát, felhasználva a tavalyi tapasztalatainkat. Bálint az U15-ős kategóriában indul, ahol összesen 10 versenyző adta le a nevezését. A hazai és magyar versenyzőkön kívül vannak lettek, finnek, lengyelek, németek, beloruszok is. Bálint a kategóriája harmadik HCP-jével rendelkezik, így célja nem lehet más, mint a dobogóra kerülés. - számolt be röviden a helyszínről, Závaczki Zsolt.