Egy nemzetközi verseny margójára:

Minden évben megrendezik a Dunau Pokale nemzetközi csapatversenyt, melyen főként osztrák és német Duna menti klubok vesznek részt. Idén június 4. és 6. között rendezték a 38. Donau Pokal versenyt az ausztriai golfclub Wels-ben, ahol 9 másikkal együtt a Pannónia GCC csapata is részt vett, Briglovics Gábor klubelnök vezetésével. A csapat tagjai - Arnold Cerweny, Bognár Zsolt, Buna Edvin, Briglovics Gábor, Csíkos Attila, Csíkos Boglárka, Horváth Péter, Kecskés Kornélia, Müller Ralph, Wieser Jüergen, Wieser Zsuzsa, Zsoldos Zsolt-voltak.

A csapat egyik női tagját, Kecskés Kornéliát, aki TRX edző és testnevelő tanár, kértük fel, hogy számoljon be nekünk a versenyről.

Csütörtökön gyakorló napon vettünk részt. A pálya elég nehéz volt, sok vízzel és outtal, gyors 12-es sebességű greenekkel, nagyon szép környezetben.

Pénteken four ball - best ball játékforma volt. A nagy hőség és a hosszú, 6 órán át tartó játék ellenére a magyar csapat nagyon jól szerepelt. A Csíkos Attila-Müller Ralph páros első helyezést ért el 39 ponttal. A többiek ugyancsak jók voltak.  Este egy lazább vacsorán vettünk részt a Golf Club Wels teraszán, ahol helyi specialitásokat szolgáltak fel

Szombaton stableford verseny volt. A csapatból többen is kiemelkedően teljesítettek, így a Pannónia csapata összesítésben a 2. helyen végzett 2 ponttal lemaradva a Klingenburg csapata mögött. A záró vacsora egy helyi étteremben volt a díjátadóval összekötve.

A Nettó férfi kategória 1. helyezettje Dr. Horváth Péter lett, míg ugyanebben a kategóriában a 3. helyet Ralph Müller szerezte meg, aki csupán 1 ponttal maradt el a Bruttó 1. helyről.

Szuper körülmények között zajlott a verseny. A házigazdák és a többi csapat versenyzői is igazán kedvesek voltak.

A magyar csapat nagyon jó hangulatban töltötte el ezt a néhány napot. Több ilyen csapatépítő versenyen kellene részt venni, hisz itt megismerhetjük jobban a saját klubunk tagjait is és ápolhatjuk a kapcsolatot a külföldi klubokkal.

Nagyon örültünk a második helyezésnek, viszont jövőre szeretnénk az első helyen végezni!”