Első Forest Hills verseny

A tegnapi napon megrendezésre került az I. Ügyvéd Golf Kupa, melyet a CompLex Kiadó Jogtár előfizetései és az ajándékkosarak tettek vonzóbbá a versenyzők számára. A Dr. Bánáti János szervezésében létrejött Texas Scramble versenyen 30 játékos nevezett.

A versenyzők a nagy meleg ellenére nagyon szép eredményeket értek el. A harmadik helyen a Dr. Zombori Zoltán, Zombori Dániel páros végzett 40 ütéssel, második helyezett a Dr. Csehik Ágnes, Dr. Muskovszky Gábor páros lett 39 ütéssel. Dr. Nagy Rajmundnak és Dani Zsoltnak a maguk 38 ütésével sikerült a mezőny élére kerülniük, így felállhattak a dobogó legfelső fokára. Klubigazgatónk, tisztjéből fakadóan, sorsolásra bocsátotta a CBA ajándékkosarat. A legifjabb Török unoka, Bendegúz által vezényelt sorsoláson a szerencse Muskovszky Balázsnak kedvezett. A különdíjakat három kategóriában hirdettük meg. A Longest Drive női különdíjat Dr. Lex Annamária vitte el. A Férfi Longest Drive büszke nyertese Zombori Dániel lett. Legközelebb a zászlóhoz György Tibornak sikerült repítenie a labdát.

A verseny befejezését követően a klub a játékosokat és kísérőiket egy fenséges grillebéddel várta. A megfáradt versenyzőket a hostessek kávékülönlegességekkel szolgálták ki.

A pozitív visszajelzések után jövőre joggal várhatjuk a folytatást…